rezerwuj wizytęporada zielarska

Gabinet Terapii Naturalnych


Medycyna Manualna Hirudoterapia Terapia Wisceralna Akupunktura Fitoterapia Terapia Ruchem

strzałka

Porada zielarska online

. . . .

W dobie powszechnego dostępu do internetu,idąc z duchem czasu, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość uzyskania porady zielarskiej online.

Porada zielarska obejmuje zalecania w zakresie racjonalnego stosowania ziół, mieszanek ziołowych oraz innych produktów zielarskich,kosmetyków ziołowych oraz suplementów diety, które mogą być stosowane w poszczególnych dolegliwościach oraz profilaktyce. Porada zawiera opis konkretnych produktów wraz z sugestią dotyczącą firm produkujących oraz bezpiecznym dawkowaniem. Wszystkie produkty są indywidualnie dobierane w oparciu o informacje zamieszczone w kwestionariuszu on-line.

Po wypełnieniu znajdującego się poniżej formularza, porada zostanie indywidualnie opracowana i przesłana na podany przez Państwa adres e-mail.

Każda informacja ma znaczenie, dlatego prosimy o jak najdokładniejsze wypełnienie wszystkich rubryk kwestionariusza. Jeśli zaistnieje potrzeba dodatkowego wywiadu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.

Po wypełnieniu kwestionariusza, prosimy o dokonanie wpłaty kwoty określonej w formularzu. Po zaksięgowaniu wpłaty, porada zostanie niezwłocznie opracowana oraz przesłana na wskazany w formularzu adres e-mail. Najpóźniej w przeciągu 72 godzin* otrzymają Państwo indywidualnie opracowaną poradę zielarską. Czas oczekiwania na poradę może być różny i będzie uzależniony od kolejności przesyłania kwestionariuszy. Dołożymy wszelkich starań aby odpowiedzi na Państwa pytania zostały wysłane jak najszybciej, jednak prosimy pamiętać, że w tym przypadku liczy się nie tylko czas, ale i rzetelność przygotowanej porady. 

FORMULARZ

 
odśwież stronę
 

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

zostaw nam wiadomość

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń:

666 363 001
 

lub napisz:
kontakt@dobroduszy.pl