rezerwuj wizytęporada zielarska

Gabinet Terapii Naturalnych


Medycyna Manualna Hirudoterapia Terapia Wisceralna Akupunktura Fitoterapia Terapia Ruchem

strzałka

Edyta Brodka-Duszyńska

. . . .

Nazywam się Edyta Brodka-Duszyńska jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku farmacja. Ukończyłam roczny kurs zawodowy towaroznawstwa zielarskiego Zielarz- fitoterapeuta w Instytucie Medycyny Klasztornej w Katowicach pod pieczą dr n. biol. Henryka Różańskiego i ciągle poszerzam swoją wiedzę z zakresu zielarstwa i ziołolecznictwa na zjazdach, i konferencjach zielarskich.

Jestem dyplomowaną hirudoterapeutką. Ukończyłam kurs hirudoterapii u dr Macieja i Ireny Paruzel - pionierów hirudoterapii w polskiej medycynie otrzymując uprawnienia respektowane przez międzynarodowe stowarzyszenia hirudoterapeutyczne. Swoją naukę kontynowałam na szkoleniu, u Ministra Zdrowia Rosji, dr Konstantina Sukhova, jednego z uczniów dr Wladimira Sawinov’a, uczonego, który zasłynął na świecie swoimi badaniami nad hirudoterapią.

Moje kwalifikacje uzyskałam pod patronatem World Hirudotherapy Organisation. Interesuje się medycyną holistyczną, dietetyką i zdrowym odżywianiem, probiotykoterapią oraz wpływem mikrobiomu na zaburzenia w organizmie człowieka. Kocham góry, zwierzęta, jazdę na rowerze, dobrą książkę oraz podróżować z aparatem w ręku. W kuchni lubię odkrywać nowe smaki bazując na kuchni roślinnej i wykorzystując jadalne zioła i kwiaty.

 

Dyplomy

 

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

zostaw nam wiadomość

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń:

666 363 001
 

lub napisz:
kontakt@dobroduszy.pl